Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Fuuoz

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Film
  4. »
  5. Sevgilinizle izleye bileceğiniz en iyi 10 film

Sevgilinizle izleye bileceğiniz en iyi 10 film

admin admin - - 8 dk okuma süresi
5584 0

Sevgilinizle izleye bileceğiniz en iyi 10 film

2024 yılında sevgilinizle baş başa izleye bileceğiniz 10 filmi sizler için derledik. Aşağıdakı filmleri keyifle izleye bilirsiniz. Hadi mısırlarınızı hazırlayın ve bu 10 filmden birini seçin ve sevgilinizin omuzuna başınızı koyup filmin tadını çıkarın

 

Midnight Sun (Gece yarısı güneşi )

İlk filmimiz Midnight Sun (Gece yarısı güneşi ) filmidir. İlmin ana konusu hastalığı nedeniyle çocukluk yıllarından beri korunan bir genç kız ve onu seven genç bir erkek hakkında. Filmin ana kahramanı olan genç kız güneş ışığına hassas olan ve güneş ışıklarından korunması gereken XP hastalığı ile mücadele eder. Ancak bu genç kızın yeni tanışdığı adamla arasında olan ilişki hayatını değiştiriyor. Bu filmi izledikce kendinizi lise yıllarındaymış gibi hiss edeceksiniz. Masum aşk, gençlik ateşini hiss etdiren ve zaman zaman da hüzünlendiren bir film istiyorsanız bu filmi öneririm.

 

Tatil

Bu filmi mutlaka beğeneceksiniz. Filmin ana konusu iki  farklı ülkede yaşayan iki kadındı anlatıyor. Biri avrupada diğeri ise Amerikada yaşayan iki kadın bir süreliğine evlerini değiştirmeyi karar alıyor. Bir az karışık ve bir o kadar da enteresan görünse de bu filmi beğeneceğinizden eminim.Hayel ede biliyormusunuz? Kendi evinizi farklı ülkede olan ve hiç tanımadığınız birisiyle değiştiriyorsunuz. 10 gün boyunca onun komşuları sizin komşunuz oluyor. Bu filmde tam olarak bu konuyu ele almış Bir yandan da aşk dolu sevgi dolu olan bu filmi hemen izlemelisiniz

 

Aşk Gibi Bir Şey

Filmin adından da belli olduğu gibi filmin ana konusundakı ilişkinin bir türlü adının ne olduğu bilinmiyor. Arkadaşlıkmı yoksa aşkmı? Filminana karakterleri olan çiftimiz 6 yıldan uzun süredir bir birlerini tanıyorlar. Ancak aralarındakı bu ilişkinin arkadaşlıkmı yoksa aşkmı olduğunu çpzemiyorlar. Biri birlerine uzak ve zıdd karakterlerinin olması sevgili olmalarını engellese de çiftimiz birlikde vakit geçirdiğinde çok gülüyor ve çok eğleniyor. Filmin tamamını size anlatırsam filmin hiç tadı kalmaz. Ancak filmi mutlaka izlemeniz gerekir.

 

Kesinlikle, Belki

Öncelikle bu filmi çok geç izledim ve geç izlediğim için de çok üzülmüşdüm. Filde bir kız çocuğununn babasına “annemle nasıl tanışdınız” sorusunu cevaplamasıyla başlıyor. Adam kızının ısrarına dayanamayarak tüm hayatını ona anlatıyor. İlk başlarda filmin komedi olduğunu düşüneceksiniz ancak filmin ortalarında muazzam bir aşk filmi  hissini yaşayacaksınız. Filmin sonlarında ize filmin tamamen drama olduğunu fark edeceksiniz. Bu geçişler o kadar narin geçişler ki filmin ilk başlarında gülece, ortalarında duyqulanacak sonunda ise ağlayacaksınız.

 

Uzaktaki Anılar

Derlememizin beşinci sırasında olan Uzaktakı anılar filmi o kadar da çok çeşitli konuyu ele almasa da bir çok filmde gördüğümüz klişe konuyu ele alıyor. İki lize öğrencisinin arasında geçen sevgi hikayesini anlatan bu filmin konusu ne kadar klişe olsa da filmin atmosferi o kadar naif kurulmuş ki filmin sonu ne olucaağını bile bile severek izlemişdim. Bence bu filmi izlemeli olduğum filmler listenize şimdi eklemelisiniz.

 

Coda

Ben bu filmi çok ama çok sevdim. Filmin ana karakteri olan Ruby adlı kız işitme engelli bir ailenin tek işite bilen çocuğu. Bir yandan ailesine bakıyor diğer yandan da okula gidip hayatını kazanmaya çalışıyor. Bir gün okulda müzik dersinde şarkı okumasıyla güzel bir sese sahip olduğunu keşf ediyor. Düşünsenize işitme engelli bir ailenin çok güzel sesi olan bir kızı var. Kızın ne kadar güzel sesi olduğunu ise ailesi hiç bir zaman bilmiycek ve onun şarkılarını hiç bir zaman dinleyemiycek. Bu filmi mutlaka izlemelisiniz

 

Teklif

Çok ama çok eğlenceli bir o kadarda keyifli olan bu filmin ana konusu bir müdür ve bir asistanının işde başlayan hikayesini konu alıyor. Müdürümüz iş yerinde baskın ve her kesin korkduğu bir karakterdir. Asistanı ise üç yıldır onun yanında çalışıyor ve müdüründü çok çekiniyor. Bir gün müdürün işleri hiç iyi gitmiyor ve işlerini düzeltmek için bir yalan uyduruyor. Bu yalan dolu hikayesine kendi asistanını da sürüklüyor. Filmin sonunda ne mi oluyor? İzleyerek öğrene bilirsiniz. Filmin tamamını anlatırsam hiç keyfi kalmaz.

 

Aşka Yolculuk

Çok eski bir geleneği uyqulayarak sevgilisine evlenme teklifi etmek için yola çıkan bir kadının bu yolculuğunu ve yolculuğu zamanı karşısına çıkan bir adamla arasındakı aşk dolu hikayeyi konu alan bu filmi izlemenizi kesinlikle öneririm. Filmi izledikce hem eğlenecek hem gülecek hem de duyqulanacaksınız. Ancak filmde olan konular uzun süre hafızanızdan gitmeyecekdir. Film serimizin sekizinci sırasında olan Aşka yolculuk filmini  izlemenizi öneririm.

 

Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir

Filmin ana konusu şöyle. Bir yazar kadın karakterimiz var. Bu karaketr işi gereği rastgele erkeklerle sevgili oluyor ve daha sonra onlardan ayrılarak tepkilerini ve tavırlarını ölçerek veri topluyor. Ancak bir süre böyle sevgili olup ayrıldıkdan sonra gerçekden birini sevmeye başlıyor. İşte filmimizin heyecan verici noktası da bura da başlıyor. Severek izleyeceğinizden eminim. İzlerken ben bu güne kadar neden bu filmi hiç izlemedim diyiceksiniz.

 

Aşk Mektupları

Film serimizin son sırasında Aşk Mektupları filmi var. Filmin ana konusu, İtalyada tatil yapan çiftin yaşadığı olayları ele alıyor. Filmdeki kadın karakterimiz başarılı ve bir o kadarda kalemine sarılmış güçlü bir yazar. Erkek karakterimiz ise yemeklerle kafayı bozmuş muazzam yetenekli bir aşçı. Bu iki karakter arasında olan ilişki ve başlarına gelen olayları anlatan bu filmi en sona sakladım. Çünkü her zaman en iyi şeyler sonda gelir. Makaleyi buraya kadar okuyan arkadaşlarımıza bu film bir piyango etkisi vericek diye düşünüyorum. Makaleyi okudukdan hemen sonra filmi izlemeye başlasan iyi edersin.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir