Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Fuuoz

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Film
  4. »
  5. Çok fazla bilinmeyen ancak mutlaka izlenmesi gereken 5 film önerisi

Çok fazla bilinmeyen ancak mutlaka izlenmesi gereken 5 film önerisi

admin admin - - 6 dk okuma süresi
1863 0

Çok fazla bilinmeyen ancak mutlaka izlenmesi gereken 5 film önerisi

 

Her insanın içinde bir yerlerde bir film tutukusu yatar. Zevkler farklı olsada biz insanları birleştiren bir ortak nokta da filmdir. Bu gün sizler için çok fazla bilinmeyen ancak severek izleye bileceğiniz 5 filmi derledim. Umarım boş zamanlarınızda bu filmleri izleyerek keyif ala bileceksiniz. Her film hakkında kısa bir bilgi ve çok küçük fragmanını da sizler için paylaşacağım. Bu yazıdan sonra ilk hangi filmi izleyeceğinizi açıklamada mutlaka yazınız. Düşünceleriniz bizim için çok önemlidir.

 

Kaykaycı kız

Listemizin ilk sırasında Kaykaycı kız filmi yer alıyor. Gerçek yaşanmış olaylardan esinlenerek çekilen bu film bir kızın kaykay  tutkusunu konu alıyor. Bir Hind filmi olan bu film başara bilmek için ilk önce inanmanın ve zorlu şartlara göğüs gele bilmenin gerçeklerini insanlara tanıtıyor. Hindistan gbi kadınların her işi başaramaz düşüncesi ile dolu olan bir bögede bir kızın kaykay tutkusu ve başarı hikayesini izlemek isteyenler bu filmi kesinlikle izlemeliler. Ayrıca bu film hem çocuklar hem büyükler için uyqundur. Ailecek seve seve izleye bileceğiniz çok güzel bir filmdir diye bilirim.

 

Predestination Due Diligence ( Zamanın ötesinde )

Bilim kurqu filmlerini sevenler için çok güzel bir film önerimiz var. Zamanın ötesinde filmi tam da bilim kurqu filmi tutkunlarının odak noktası ola bilecek bir filmdir. Adından da bilindiği gibi bu filmde bir kişinin zamanda yolculuğu anlatılıyor. Bir görev için yola çıkan ve görevini başarıyla tamamlaya bilmesi için aksiyon yaşayan bir ajanın hikayesini konu alan Zamanın ötesinde filmi gerçekden de zamanın ötesinde bir filmdir. Bilim kurqu filmi seven arkadaş ortamları için en uyqun filmdir diye bilirim. Aşağıda filmin kısa özetini açıklayan bir video var. Filmin tam özetini izleyerek bu filmi izlemem gereken filmler listenize ekleyip eklemeyeceğinize karar vere bilirsiniz. Umarım listenizde bu film de yer alır.

 

The fontain

Daha bir film kurqu filmi listemizde yer alıyor. The fontain filmi aşk, macera, aksiyon ve bilim kurquyu bir araya toplayan ve izleyicilerine farklı hissleri yaşatan bir filmdir. Bir kişinin farklı zaman dillerinde sevdiği bir kadını ve onların aşk hikayesini konu alan The fontain filmi sevgili ile izlene bilecek filmler listesine eklenmesi gereken bir filmdir diye bilirim. 2006 yılında vizyona çıkan bu film izleyiciler tarafından sevilsede çok insan tarafından bilinmemekdedir. İzleyin, eğer beğenirseniz arkadaşlarınıza da önerirsiniz. İnanıyorum ki filmi izledikden sonra çok beğeneceksiniz ve çok zevk alacaksınız. Şimdiden sizlere iyi seyirler .

 

Fırtına Anı

İspanyol filmlerini seviyormusunuz? Eğer hiç ispanyol filmi izlemediyseniz Fırtına Anı filmi kesinlikle izlemelisiniz. Zaman yolculukları, paralel evrenler ve bunun gibi konuları seviyorsanız bu filmi izlerken asla sıkılmayacaksınız. Filmin baş rol oyuncusunu ispanyol film tutkunları bir yerlerden hatırlayacakdır. Kim olduğunu söylemiyorum. Filmi izledikden sonra sözü geçen oyuncunun ismini yorumlarda yazın. Bakalım bu oyuncuyu kimler tanıyıcak. İyi seyirler

 

Big fish ( Büyük balık )

Büyük balık adlı romandan esinlenerek çekime alınan bu film sizlere eski amerikan filmlerini hatırlatıcakdır. Filmin baş rol erkek oyuncusu başına gelenleri ve karısı ile tanışmasını oğluna anlatıyor. Film de tam olarak burada, hikayenin anlatımından başlıyor. Filmi izledikce yaşanan olayların gerçekden de yaşandığınımı yoksa hikayeyi anlatanın güzel anlatdığınımı anlamanız zor ola bilir. Hem içinizi ferahlatıcak hem sevgi ile dolduracak hem de hüzünlü anlar yaşatıcak bir film istiyorsanız Büyük balık filmi tam da sizler içindir diye bilirim.

 

Bu makalede sizler için az bilinen ancak çok sevilen 5 film önerisini derledik. Hangi filmi beğendiğinizi ve hangi filmi izlemeyi karar aldığınızı yorumlarda bizimle paylaşırsanız çok seviniriz. Başka hangi filmleri görmek isterdiniz?

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir